RADYO ÖZGÜN
Kulaklarınızdaki En Samimi Ses
 
 Hanifi kacar (Gaziantep) ,   Slm dost kardeşlerden ben bayramın arkadaşıyım bizim için bir şarkı çalarmışım birlikte dinliyoruz ...          |           Hanifi kacar (Gaziantep) ,   Slm dost kardeşlerden ben bayramın arkadaşıyım bizim için bir şarkı çalarmışım birlikte dinliyoruz ...          |           Ece (İstanbul) ,   ozan abi dün çok hastaydi bu gün çıkmamış yayına eski kayıt bu. demekki çok hasta geçmiş olsun abi...          |           Fatoş (Gaziantep) ,   Niye doğdun mahmudo...          |           Fatoş (Gaziantep) ,   Atmacayı vurdular bir avuc kanı için ...          |           Nazif (Antep) ,   Candan ileri alabilirmiyiz...          |           Fatma yıldırım (Gaziantep ) ,   Bunca gamı bunca derdi mevlam yalnız bana mı verdi söylersen çok sevinirim gardaşım ...          |           Süleyman Sönmez (İstanbull) ,   Selam kardeşim, yayını zevkle takip ediyorum. Benim de canımı sıkan şu ÖTV sanki zorunlu tüketimleri bedava yapıyorlar yada bir kolaylık sağlıyorlar da özel tüketime ekstra vergi alıyorlar....          |           Ferit (İstanbul) ,   Mehmet bey iyi yayınlar. Ahmet Kaya hep sonradan gelir aklım başıma rica edebilirmiyiz?br...          |           Şükrü uğur (Gaziantep ) ,   Mehmet hocama selamlarımızla Yayınlarınızda başarılar diliyorum ...          |           Süleyman Sönmez (İstanbul) ,   Merhaba kardeşim; güzel sohbetinle sabahları keyif verdiğin için teşekkürler. Seni dinlemekte kahve gibi geliyor. :)...          |           Merve (Türkiye) ,   Sizi burda görmek ne güzel...          |           Evrim (istanbul) ,   İyi yayınlar ve başarılar dilerim abicim. Yeni yayın döneminde aramızda seni görmek güzel eserlerini dinlemek ayrı bir onur. sıradaki eser başta sana ve tüm dinleyicilerimize gelsin...          |           Erhan (Çamlıca) ,   Abi iyi yayınlar. Bizim için çal sen seç abi...          |           Emre Yıldırım (İSTANBUL) ,   Carpe diem hande yener...          |           Nurten (Almanya) ,   Ankaranın bağları...          |           Ali (İzmir) ,   Muazzez ersoy unutursun diye...          |           Emre Yıldırım (İSTANBUL) ,   DJ OZAN BARUTÇU SÖYLESİN ...          |           Nihat (Erzurum ) ,   İyi yayınlar hayırlı olsun ...          |           DJ EMRE YILDIRIM (İstanbul) ,   Sibel Can ölürüm çalarmısınız...          |           DJ EMRE (İstanbul) ,   mükemmel ortam...          |           Ayşe Özgen (Bursa) ,   Gülaydan takvimlerden haberin var mı çalar mısınız? Benden sevdiğime gelsin...          |           Ozan (Bodrum) ,   Site bu hali ile çok güzel olmuş. İyi yayınlar başarılar....          |           Gülay (İstanbul) ,   Zerrin özerden son mektup tüm sevdiklerime gelsin lütfen...          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

11 yıllık çift, PRP ve akupunktur tedavisiyle çocuk özlemine son verdi

 

11 yıllık çift, PRP ve akupunktur tedavisiyle çocuk özlemine son verdi Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yaşayan 29 yaşındaki Cansu Hatipoğlu, 11 yıllık evliliğinde çocuk sahibi olmak için gitmedik tedavi merkezi bırakmadı.

11 yıllık çift, PRP ve akupunktur tedavisiyle çocuk özlemine son verdi

DİYARBAKIR - Şanlıurfanın Viranşehir ilçesinde yaşayan 29 yaşındaki Cansu Hatipoğlu, 11 yıllık evliliğinde çocuk sahibi olmak için gitmedik tedavi merkezi bırakmadı. Tedavilerde olumsuz sonuç alan Hatiploğlu, arkadaş tavsiyesi üzerine Diyarbakırda Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Hakan Çoksüere göründü. PRP ve akupunktur gibi kullanılan tedavi yöntemleri sonuç vermesiyle çocuk hasreti son buldu.

Viranşehirde yaşayan 11 yıllık evli Cansu Hatipoğlu, çocuk sahibi olmak istedi. Doğal yoldan ve tedaviler sonucu çocuk sahibi olamayan Hatipoğlu, bu süreçte birçok yerde tedaviler gördü. Yapılan tedaviler olumsuz sonuç verince umutlarını yitiren Hatipoğlu, arkadaş tavsiyesi üzerine Diyarbakırda Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Hakan Çoksüere başvurdu. Cansu Hatipoğlunda, ileri derece yumurta rezervinin azlığı ve tüplerin kapalı olduğu teşhisi konuldu. Yapılan akupunktur, PRP ve yumurta detoks tedavileriyle çiftin 9 yıl sonra çocuk hasreti son buldu.

"Hastaya özgü protokol tedavileri uyguladık"

Prof. Dr. Hakan Çoksüer, hastanın 9 yıl çocuk isteğiyle kendilerine başvurduğunu, hastaya baktıklarında yumurtalık rezervinin ileri derecede azaldığını gördüklerini söyledi. Aynı zamanda tüplerinin de kapalı olduğunu gördüklerini kaydeden Prof. Dr. Çoksüer, "Tabi biz bu hastayı detaylı ilk incelediğimizde yumurtaları güçlendirmek için yumurta detoks tedavisi, yani özellikle antioksidan tedavi planladık. Ondan sonra biz tüp bebek uygulamasına geçtik. Tabi tüp bebek uygulamasına geçtiğimizde biz bu hastayı aynı zamanda güçlendirmek için PRP tedavisi ve akupunktur tedavisi uyguladık. Akupunktur tedavisi Çinde yaklaşık olarak 3 bin yıldan beri uygulanan bir tedavi. Yan etkisi olmayan bir tedavi. Bizde bu hastaya yumurtaları güçlendirmek için, rahim duvarının kanlanmasını sağlamak için ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için akupunktur tedavisini uyguladık. Tüp bebek tedavisiyle birlikte biz hastaya özgü protokol tedavileri uyguladık. PRP ile rahim duvarını güçlendirmek istedik. Çünkü burada rahim güçlendirme tedavisi bizim için önemli. ve en sonunda transferi yaptık. Tabi transfer yaptıktan sonra gebelik kesemizi gördük. ve sonradan da artık bebeğimiz oldu çok şükür. Çok güzel bebişimiz doğdu. Bu da aileye müthiş bir mutluluk kattı. Çocuk sahibi olmak isteyenler mutlaka umutlu olsunlar. Doğru tanı, doğru tedavi, doğru hekim gerçekten başarının ana anahtarıdır. O yüzden lütfen umutlarını kesmesinler. ve mutlaka her zaman tedavi için mücadele etsinler. Rabbim hiç kimsenin kucağını çocuksuz bırakmasın diyoruz" dedi.

11 yıldır evli olduğunu, 9 yıldır çocuk istediklerini ve olmadığını ifade eden Cansu Hatipoğlu, hangi doktora gittiyse hiçbir şekilde fayda görmediğini dile getirdi. En sonunda bir arkadaşının vesilesi ile Hakan hocayı internet üzerinde tanığını, internetten araştırdığını aktaran Hatipoğlu, "Baktım yorumlar falan güzeldi. Birde şansımı burada denemek istedim. 1 aylık tedavi gördüm. 1 ayda bu yumurtaları dondurma işlemi oldu. Ondan sonra tüp bebek transferi oldu. Çok şükürde şuan da zaten kucağımda. Çok mutluyum, Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah. Ben ondan razıyım, Rabbimde ondan razı olsun inşallah" şeklinde konuştu.

 

 
Tarih       : 10 Ekim 2020